Zbiórka pracy z kadrą nr 1

Zapraszamy wszystkie osoby odpowiedzialne za pracę z kadrą w hufcach na I ZBIÓRKĘ PRACY Z KADRĄ.
Zbiórki będą odbywać się co kwartał.
Zbiórka jest odpowiedzią na potrzeby naszych środowiska, na potrzeby naszych instruktorów.
Chcemy, by środowisko kształceniowe, pracy z kadrą poznało się, poznało siebie, swoje zadania i inspirowało się, motywowało wzajemnie.

I ZBIÓRKA PRACY Z KADRĄ odbędzie się w Marcinkowie obok Mrągowa w dniach 22-24.04.2016r.
Zapewniamy nocleg w warunkach turystycznych, wyżywienie i inspirujący program oraz możliwości do instruktorskiej wymiany zdań, dyskusji.

Koszt - 30zł, płatne do 19.04.2016 roku na konto Chorągwi:

Dane do przelewu:
49 2030 0045 1110 0000 0198 6850
CHORĄGIEW WARMIŃSKO-MAZURSKA
UL. KOPERNIKA 45
10-512 OLSZTYN
DOPISEK: IMIĘ I NAZWISKO, ZBIÓKA PRACY Z KADRĄ

Co  nas czeka podczas I Zbiórki?
  • praca ze Strategię ZHP - Jak mogę z niej korzystać? Jak mogę wykorzystać ją w programie rozwoju Hufca?
  • dyskusje instruktorskie - Moje wątpliwości, plany?
  • konsultacja Systemu Stopni Instruktorskich - Mam na to wpływ, wypowiem się!
  • wymiana doświadczeń - A wiesz, że...
Zgłoszenia: Wysyłamy na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 18 kwietnia 2016 roku.
W zgłoszeniu prosimy podać stopień, imię i nazwisko oraz pełnioną funkcję w Hufcu.

Gdyby pojawiły się pytania, wątpliwości bardzo proszę o kontakt: hm. Ewelina Dżugan, z-ca Komendanta ds. pracy z kadrą, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 535269872