Sejmik Drużyn Wodnych

W dniu 16 kwietnia 2016 roku odbył się Sejmik Drużyn Wodnych Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej.

Podczas spotkania przedstawiono sprawozdanie z działalności Zespołu Pilota Chorągwi  oraz wybrano nowego Pilota, którym został phm. Milan Rzepkowski – Hufiec Warmiński, a także powołano nowy skład Zespołu Pilota: hm. Maciej Grzemski, phm. Arkadiusz Adamkiewicz, pwd. Izabela Jankowska, pwd. Sławomir Sękowski, phm. Radosław Glinka.

W sejmiku uczestniczyli reprezentanci hufców: Biskupiec, Elbląg, Rodło, Warmińskiego, z ramienia Chorągwi udział wzięła hm. Dorota Jeżowska – Olszewska – Skarbnik Chorągwi.

Komendant wraz z Komendą Chorągwi składa serdeczne podziękowania Druhowi hm. Maciejowi Grzemskiemu za dotychczasową pracę na rzecz wodniactwa warmińsko-mazurskiego.

Nowo powołanemu Pilotowi wraz z Zespołem, życzymy sukcesów oraz satysfakcji  podczas tej wodnej harcerskiej przygody.