GWIAZDOZBIÓR czyli Kurs Podharcmistrzowski i Namiestnikowski

 

Druhny i Druhowie,

Zapraszamy na Kurs Podharcmistrzowski oraz Kurs Namiestnikowski GWIAZDOZBIÓR. 

 

Kurs Podharcmistrzowski oraz Kurs Namiestnikowski GWIAZDOZBIÓR

Gwiazdozbiór – konstelacja gwiazd… Jego częścią są gwiazdy, ale zazwyczaj nie związane ze sobą fizycznie, ale ich bliskie położenie ma tu duże znaczenie jest ono wywołane geometrycznym efektem rzutowania ich położeń na sferę niebieską… Ty jesteś częścią wspólnoty…

Kurs

odbywać się będzie w dniach 29.06-4.07.2016 r. na terenie Bazy Obozowej Hufca Warmińskiego ZHP – Bałdy Piec,

gmina Purda, nad jeziorem Gim, 26 km od Olsztyna.

Wymagane wśród uczestników: - minimalny wiek 18 lat, - otwarta próba podharcmistrzowska, - zgoda Komendanta Hufca na udział w kursie. Koszty: 150,00 zł (płatne na Konto 61 2030 0045 1110 0000 0399 0460 z dopiskiem Składka zadaniowa Kurs podharcmistrzowski Kurs namiestnikowski, imię i nazwisko) Zapewniamy: - zakwaterowanie, - pełne wyżywienie, - materiały do zajęć programowych, - kadrę z Odznakami Kadry Kształcącej, - dobrą atmosferę. Zgłoszenia do 1 czerwca 2016 roku. Ilość miejsc ograniczona.

Ankieta aplikacyjnahttp://bit.ly/26s011L
ZGŁOSZENIA DO 1 CZERWCA!

W razie pytań, zapraszam do kontaktu: hm. Ewelina Dżugan, z-ca Komendanta ds. pracy z kadrą Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Czuwaj!

hm. Ewelina Dżugan,

Z-ca Komendanta Chorągwi ds. pracy z kadrą

Please publish modules in offcanvas position.